Kraunasi... loading
Londonietis.com
Darbas Londone, Darbas Anglijoje, Darbas UK
GREITA PAIEŠKA:
paieška        Bookmark and Share
registruotis
prisijungti
Skelbimai nuo kovo 18 d. iki balandžio 18 d.. Rasta 40 skelbimų. Puslapis 1 iš 5
Puslapiai :

 Paieška kategorijoje » Darbas
AUTO NUOMA – +370 (640) 61 676 • Lengvieji automobiliai • Keleiviniai mikroautobusai • Krovininiai mikroautobusai LENGVIEJI AUTOMOBILIAI OPEL ASTRA hečbekas • 1,7l dyzelis, 5,0l 100km • Pavarų dėžė mechaninė • Oro kondicionierius • Elektriniai langai • CD muzikos grotuvas • Vairo stiprintuvas • Centrinis užraktas • Vienos paros kaina nuo 40lt PEUGEOT 307 hdi • 1,6l dyzelis, 5l 100km • Metai 2005m • Pavarų dėžė mechaninė • Klimato kontrolė • Elektriniai langai x 2. • CD muzikos grotuvas • Vairo stiprintuvas • Centrinis užraktas • Lieti ratai • Vienos paros kaina nuo 50lt RENAULT MEGANE II • 1,5l dyzelis, 5,0l 100km • Metai 2006m • Pavarų dėžė mechaninė • Oro kondicionierius • Elektriniai langai x 2. • CD muzikos grotuvas • Vairo stiprintuvas • Centrinis užraktas • Lieti ratlankiai • Vienos paros kaina nuo 50lt RENAULT MEGANE II • 1,5l dyzelis, 5,0l 100km • Pavarų dėžė mechaninė • Oro kondicionierius • Elektriniai langai x 2. • CD muzikos grotuvas • Vairo stiprintuvas • Centrinis užraktas • Vienos paros kaina nuo 50lt KROVININIAI MIKROAUTOBUSAI MERSEDES BENZ SPRINTER 2,2l MAXI • Bagažinės ilgis 4,20m • Bagažinės aukštis 1,80m • Bagažinės plotis 1,70m. • Talpa 13.3 kubo. • Galima vežti apie 1,5t svorį • Vietų skaičius - 2+1. • Viengubi ratai. • Variklis 2,2l • Pavarų dėžė mechaninė • Draudimas sumokėtas • Kelių mokestis, sumokėtas • B vairuotojo kategorija. • Vienos paros kaina nuo 130lt OPEL MOVANO 2.5l MAXI • Bagažinės ilgis 3,60m • Bagažinės aukštis 1,80m • Bagažinės plotis 1,70m. • Talpa 11.3 kubo. • Galima vežti apie 1,5t svorį • Vietų skaičius - 2+1. • Viengubi ratai. • Variklis 2,5l • Pavarų dėžė mechaninė • Draudimas sumokėtas • Kelių mokestis, sumokėtas • B vairuotojo kategorija. • Vienos paros kaina nuo 130lt KELEIVINIAI MIKROAUTOBUSAI OPEL VIVARO 1.9 dCi 115 AG • Vietų skaičius - 8+1. • Erdvi bagažinė. • Kuro sąnaudos - 8,0 L/100km. • Oro kondicionierius. • Pavarų dėžė mechaninė. • Kablys. • Tamsinti langai. • Vienos paros kaina nuo 130lt NUOMOJAME AUTOMOBILINES PRIEKABAS su tentu ir be tento. Mikroautobusų ir Automobilių nuoma su vairuotoju ir be vairuotojo. Ilgalakė trumpalaikė mikroautobusų ir automobilių nuoma. Krovinių, keleivių pervežimai, perkraustymai LT-ES. Automobiliai yra apdrausti civiliniu ir KASKO draudimu. Kauno mieste automobilių pristatymas ir paėmimas - nemokamas. Rezervacija: Rezervuoti galima pasirašius sutartį bei palikus užstatą. Nuomos sąlygos, kainos ir apmokėjimas derinamas sutarties pasirašymo metu. Papildomai siūlome: GPS navigacinės įrangos nuoma.Kaina parai 10 Lt NUOMOJANT ILGESNIAM LAIKOTARPIUI TAIKOMOS NUOLAIDOS. Mes vežame Keleivius, siuntas/ krovinius į šias šalis: ANGLIJA-AIRIJA-VOKIETIJA-OLANDIJA-DANIJA-NORVEGIJA-ŠVEDIJA Kontaktai: Laurynas Tel.nr.: +370 (640) 61 676 El.paštas.: Laurynas@eurosiunta.lt www.eurosiunta.lt Linkime geros kelionės. NUOMA - OPEL ASTRA – 40lt/para OPEL ASTRA hečbekas • 1,7l dyzelis, 5,0l 100km • Pavarų dėžė mechaninė • Oro kondicionierius • Elektriniai langai • CD muzikos grotuvas • Vairo stiprintuvas • Centrinis užraktas • Baltos spalvos • Minimalus nuomos laikotarpis 4paros. LENGVIEJI AUTOMOBILIAI RENAULT MEGANE II • 1,5l dyzelis, 5,0l 100km • Metai 2006m • Pavarų dėžė mechaninė • Oro kondicionierius • Elektriniai langai x 2. • CD muzikos grotuvas • Vairo stiprintuvas • Centrinis užraktas • Lieti ratlankiai • Vienos paros kaina nuo 50lt RENAULT MEGANE II • 1,5l dyzelis, 5,0l 100km • Pavarų dėžė mechaninė • Oro kondicionierius • Elektriniai langai x 2. • CD muzikos grotuvas • Vairo stiprintuvas • Centrinis užraktas • Vienos paros kaina nuo 50lt PEUGEOT 307 hdi • 1,6l dyzelis, 5l 100km • Metai 2005m • Pavarų dėžė mechaninė • Klimato kontrolė • Elektriniai langai x 2. • CD muzikos grotuvas • Vairo stiprintuvas • Centrinis užraktas • Lieti ratai • Vienos paros kaina nuo 50lt KROVININIAI MIKROAUTOBUSAI MERSEDES BENZ SPRINTER 2,2l MAXI • Bagažinės ilgis 4,20m • Bagažinės aukštis 1,80m • Bagažinės plotis 1,70m. • Talpa 13.3 kubo. • Galima vežti apie 1,5t svorį • Vietų skaičius - 2+1. • Viengubi ratai. • Variklis 2,2l • Pavarų dėžė mechaninė • Draudimas sumokėtas • Kelių mokestis, sumokėtas • B vairuotojo kategorija. • Vienos paros kaina nuo 130lt OPEL MOVANO 2.5l MAXI • Bagažinės ilgis 3,60m • Bagažinės aukštis 1,80m • Bagažinės plotis 1,70m. • Talpa 11.3 kubo. • Galima vežti apie 1,5t svorį • Vietų skaičius - 2+1. • Viengubi ratai. • Variklis 2,5l • Pavarų dėžė mechaninė • Draudimas sumokėtas • Kelių mokestis, sumokėtas • B vairuotojo kategorija. • Vienos paros kaina nuo 130lt KELEIVINIAI MIKROAUTOBUSAI OPEL VIVARO 1.9 dCi 115 AG • Vietų skaičius - 8+1. • Erdvi bagažinė. • Kuro sąnaudos - 8,0 L/100km. • Oro kondicionierius. • Pavarų dėžė mechaninė. • Kablys. • Tamsinti langai. • Vienos paros kaina nuo 130lt NUOMOJAME AUTOMOBILINES PRIEKABAS su tentu ir be tento. Mikroautobusų ir Automobilių nuoma su vairuotoju ir be vairuotojo. Ilgalakė trumpalaikė mikroautobusų ir automobilių nuoma. Krovinių, keleivių pervežimai, perkraustymai LT-ES. Automobiliai yra apdrausti civiliniu ir KASKO draudimu. Kauno mieste automobilių pristatymas ir paėmimas - nemokamas. Rezervacija: Rezervuoti galima pasirašius sutartį bei palikus užstatą. Nuomos sąlygos, kainos ir apmokėjimas derinamas sutarties pasirašymo metu. Papildomai siūlome: GPS navigacinės įrangos nuoma.Kaina parai 10 Lt NUOMOJANT ILGESNIAM LAIKOTARPIUI TAIKOMOS NUOLAIDOS. Kontaktai: Laurynas Tel.nr.: +370 (640) 61 676 El.paštas.: Laurynas@eurosiunta.lt www.eurosiunta.lt Linkime geros kelionės. Kęstutis +37067297228
ketvirtadienis, balandžio 17d, 2014 | Kategorija : Darbas\Kita | peržiūrėta 789/3577 plačiau
Reikalingos komandos darbui Southampton vietovese. Darbas- labdaros maiseliu metymas bei rinkimas Komandos reikalingos turincios savo transporto priemone. Skambinti 8-5 PM siuo tel:07908812892 arba siusti email siuo adresu: ruta@ukclothingcaravan.co.uk Ruta 07908812892
pirmadienis, balandžio 14d, 2014 | Kategorija : Darbas\Kita | peržiūrėta 241/1028 plačiau
atliekam elektros darbus,greitai reaguojam i smulkius gedimus.instaliuojam nauja arba sutvarkom sena elektros instoliacija,komerciniuose ir gyvenamuose namuose.musu kontaktai 07870474065,aciu
sekmadienis, balandžio 13d, 2014 | Kategorija : Darbas\Statybos | peržiūrėta 3385/30144 plačiau
atliekami elektros darbai.reaguojam i vienkartinius iskvietimus.instaliuojam nauja instoliacija,tvarkom sena, 07870473790 07870473790
sekmadienis, balandžio 13d, 2014 | Kategorija : Darbas\Statybos | peržiūrėta 2858/17960 plačiau

Sveiki :) Ieskote darbo ?! Musu kompanija visada pades jums! Ieskome darbuotoju dirbti 5*-4* viesbuciuose kambarines ,porteriai ,supervisores visada laukiami atvykti i musu ofisa kur suteiksime jums visa informacija ir idarbinsime jus! Ugne 07966915073
sekmadienis, balandžio 13d, 2014 | Darbas\Viešbučiai ir restoranai plačiau

Darbo pobūdis: autoservise atliekami važiuoklės remonto, ratų geometrijos atstatymo darbai. Variklių, generatorių, starterių remontas, bei keitimas. Tomas +447766006427
šeštadienis, balandžio 12d, 2014 | Darbas\Kita plačiau
Vienisa mama iesko aukles darbo rytu Londone(Leytonstonas,Leytonas,Walthamstovas ar salia ju). Pati auginu suneli 9m. ir ieskau variantu,kad susiderinciau Jusu ir savo vaiko prieziurai. Esu su aukstuoju issilavinimu,muzikali,linksma,be zalingu iprociu,dirbusi pedagogini darba su vaikais. Audra 07538914505
šeštadienis, balandžio 12d, 2014 | Kategorija : Darbas\Namuose | peržiūrėta 510/1775 plačiau
Position - line leaders and QC’s (quality control) Location: Chartham Kent Salary: £6.31p/h; £7.50 p/h depending on previous experience Hours: Full-Time, temp-perm Pro-Force LTD is looking to recruit line leaders and QC’s for the packhouses we supply in Kent. The role involves assisting in the training of new recruits, motivating staff and supervising Pro-Force workers. You will also be working very closely with the client management team making sure operation is running smoothly. To be successful you must have previous packhouse experience, speak fluently English, be computer literate, have good people skills, be organised , flexible and also be ready to learn the packhouse operation quickly. For more details, or to apply for this role, please call Recruitment team on 012277333880 or email your CV to lina@pro-force.co.uk. Please write the following ref LL or QC in the subject of your email. You can also find us on Facebook, , 01227730349
penktadienis, balandžio 11d, 2014 | Kategorija : Darbas | peržiūrėta 187/667 plačiau
Position: Service coordinator Location: Canterbury, Kent Salary: £7- £8 per hour depending on experience Job type: Full time, temp-perm Pro-Force LTD is looking to recruit a Service coordinator to look after local packhouse in Chartham. 3 months probation time applies a permanent role will be offered to the right person. The post holder will be working with both candidates and clients making sure that the operation runs smoothly and efficiently. Main responsibilities: • Build strong effective working relationships with client management team and staff • Book in the correct number of temporary workers for each of the shifts • Motivate , train and develop Pro-Force workers • Run site inductions • Check attendance, replace people if necessary • Deal with payroll queries The ideal candidate must have: • Excellent IT skills – Word and Excel • Organising and planning skills • Excellent customer service skills • Have the following language skills: o Fluent English speaker o Fluency in 2nd language ideally Russian or Polish • Be able to work under pressure • Be able to motivate staff and bring out the best in them to reach daily targets • Flexible attitude to working hours Please send your CV and covering letter to lina@pro-force.co.uk . Please include in the title of your email the following ref: coordinator, , 01227730349
penktadienis, balandžio 11d, 2014 | Kategorija : Darbas | peržiūrėta 184/660 plačiau
IESKAU VAIRUOTOJO DARBO LONDONE,AR NETOLI NUO LONDONO.EUROPERVEZIMAI,KURJERIO,DELIVERIO,TAXI VAIRUOTOJO STAZAS 20 METU,ANGLIJOJE 3 METAI.CSCS,FORKLIFT VAIRUOTOJO PAZYMEJIMAS.LAUKIU PASIULYMU. REMIGIJUS.TEL.07429268740 REMIGIJUS 07429268740
penktadienis, balandžio 11d, 2014 | Kategorija : Darbas\Kita | peržiūrėta 1848/12118 plačiau

Puslapiai :

Greita paieška

Lietuviška klaviatūra

Lietuva-Anglija 0785 389 2353
Londonas,Crawley,Brighton,Worthing,Littlehampton,Bognor Regis... UK Numeris +44 785 389 2353 L
PERKRAUSTYMAS 07432144716
Perkraustymas,jusu daiktu pervezimas su dideliu XXL Mercedes Sprinter vanu.
Nuo šiol Jūs galite filtruoti nekorektiškus skelbimus
Įjungti filtrą » Praneškite mums apie nekorektiškus skelbimus »
Apie mus   |   Privacy Policy  |   Terms of Service  |   Reklama  |   Pagalba  |   Kontaktai  |   Nuorodos
anglija, darbas, londonas, darbas londone, darbo, darbai, siulo darba, darbo birza, darbas anglijoje, anglija darbas, darbas anglijoj, darbo skelbimai, darbai londone, darbas uk, siulo darba londone, ieskau darbo, iesko darbo, darbo pasiulymai, darbas skelbimai, darbo skelbimai londone, darbo pasiulymai londone, londono darbo skelbimai, darbas uzsieni, darbas uzsieny, darbai anglijoje london jobs, job centre, jobcentre, recruitment london, vacancies london, uk jobs, jobs london, agencies london, uk work, work london, london employment, career london, agents london